BFC238046123
MFR.Part #
BFC238046123
JLCPCB Part #
C6131303
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+85℃ 12nF 160V、250V ±5% Plugin,P=5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS