RL07S113JRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RL07S113JRSL
JLCPCB Part #
C1824471
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 11kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors