RL07S123JRSL
MFR.Part #
RL07S123JRSL
JLCPCB Part #
C1824623
Description
-65℃~+175℃ 12kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors