RL07S121GB14
MFR.Part #
RL07S121GB14
JLCPCB Part #
C3502465
Description
-65℃~+175℃ 120Ω 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors