RL07S102JB14
MFR.Part #
RL07S102JB14
JLCPCB Part #
C1435065
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors