RL07S100GBSL
MFR.Part #
RL07S100GBSL
JLCPCB Part #
C1440141
Description
-65℃~+175℃ 10Ω 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors