RL07S104GBSL
MFR.Part #
RL07S104GBSL
JLCPCB Part #
C3511332
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 250mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors