RGP15B-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RGP15B-E3/54
JLCPCB Part #
C3009362
Package
DO-204AC(DO-15)
Description
-65℃~+175℃ 1.3V@1.5A 1.5A 100V 150ns 5uA@100V DO-204AC(DO-15) Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS