RN70D3921FBSL
MFR.Part #
RN70D3921FBSL
JLCPCB Part #
C1425246
Description
-65℃~+175℃ 3.92kΩ 750mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors