RER75F7321RCSL
MFR.Part #
RER75F7321RCSL
JLCPCB Part #
C1574214
Description
30W 7.32kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance