ALSR0518R00JE12
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ALSR0518R00JE12
JLCPCB Part #
C1367453
Package
Plugin,D7.9xL22.2mm
Description
-65℃~+250℃ 18Ω 5W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS