RER75F6R40RC02
MFR.Part #
RER75F6R40RC02
JLCPCB Part #
C1572949
Description
30W 6.4Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance