RER75F6811PCSL
MFR.Part #
RER75F6811PCSL
JLCPCB Part #
C1574737
Description
30W 6.81kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance