AHA80AFB-1K47
MFR.Part #
AHA80AFB-1K47
JLCPCB Part #
C1574778
Description
1.47kΩ 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS