RER75F3R20RCSL
MFR.Part #
RER75F3R20RCSL
JLCPCB Part #
C1573539
Description
3.2Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance