GDZ9V1B-E3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
GDZ9V1B-E3-08
JLCPCB Part #
C6954253
Package
SOD-323
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200mW 30Ω 500nA@6V 60Ω 8.85V~9.23V 9.1V SOD-323 Zener Diodes ROHS