RER75F3320RC02
MFR.Part #
RER75F3320RC02
JLCPCB Part #
C1572305
Description
30W 332Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance