AHA50AJB-0R62
MFR.Part #
AHA50AJB-0R62
JLCPCB Part #
C6500031
Description
50W 620mΩ Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS