RER75F22R8RC02
MFR.Part #
RER75F22R8RC02
JLCPCB Part #
C5847220
Description
22.8Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance