RER70FR562RC02
MFR.Part #
RER70FR562RC02
JLCPCB Part #
C1572711
Description
20W 562mΩ Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance