RER70F8R00RC02
MFR.Part #
RER70F8R00RC02
JLCPCB Part #
C1571764
Description
20W 8Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance