MRS16000C6800FCT00
MFR.Part #
MRS16000C6800FCT00
JLCPCB Part #
C1368232
Description
-55℃~+155℃ 400mW 680Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.6mm Through Hole Resistors ROHS