RER70F78R7RCSL
MFR.Part #
RER70F78R7RCSL
JLCPCB Part #
C1573264
Description
20W 78.7Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance