CRCW060351K0FKEAHP
MFR.Part #
CRCW060351K0FKEAHP
JLCPCB Part #
C313775
Description
-55℃~+155℃ 333mW 51kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS