RER70F28R7RCSL
MFR.Part #
RER70F28R7RCSL
JLCPCB Part #
C5847193
Description
20W 28.7Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance