RER70F75R0RC02
MFR.Part #
RER70F75R0RC02
JLCPCB Part #
C1572130
Description
20W 75Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance