RER70F75R0MC02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER70F75R0MC02
JLCPCB Part #
C1572119
Package
Plugin
Description
20W 75Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance