RER70F6810RCSL
MFR.Part #
RER70F6810RCSL
JLCPCB Part #
C7338618
Description
20W 681Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance