RN60D8061FBSL
MFR.Part #
RN60D8061FBSL
JLCPCB Part #
C1428058
Description
-65℃~+175℃ 250mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors