RER70F2001RC02
MFR.Part #
RER70F2001RC02
JLCPCB Part #
C1571893
Description
20W 2kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance