HSA25200RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
HSA25200RJ
JLCPCB Part #
C1525661
Package
Plugin
Description
200Ω 25W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS