RER70F4R22RC02
MFR.Part #
RER70F4R22RC02
JLCPCB Part #
C1572025
Description
20W 4.22Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance