RNX15068M0JNR8
MFR.Part #
RNX15068M0JNR8
JLCPCB Part #
C1831984
Description
-55℃~+225℃ 4W 68MΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL39.1mm Through Hole Resistors ROHS