AHA25AFB-2R05
MFR.Part #
AHA25AFB-2R05
JLCPCB Part #
C1568439
Description
2.05Ω 25W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS