HVR6800005103JAC00
MFR.Part #
HVR6800005103JAC00
JLCPCB Part #
C19309518
Description
-55℃~+155℃ 1W 510kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS