RER60F3R92RC02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER60F3R92RC02
JLCPCB Part #
C1570325
Package
Plugin
Description
3.92Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance