RER70F38R3RC02
MFR.Part #
RER70F38R3RC02
JLCPCB Part #
C1571820
Description
20W 38.3Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance