KP1836327125
MFR.Part #
KP1836327125
JLCPCB Part #
C3785285
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 27nF 400V、1.25kV ±10% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS