RER70F30R1RC02
MFR.Part #
RER70F30R1RC02
JLCPCB Part #
C1567300
Description
20W 30.1Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance