P0805Y6040BBT
MFR.Part #
P0805Y6040BBT
JLCPCB Part #
C3918905
Description
-55℃~+155℃ 200mW 604Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount