RER70F17R4RCSL
MFR.Part #
RER70F17R4RCSL
JLCPCB Part #
C1573506
Description
17.4Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance