AHP50AJB-0R3
MFR.Part #
AHP50AJB-0R3
JLCPCB Part #
C1568749
Description
300mΩ 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS