RER70F1R27RCSL
MFR.Part #
RER70F1R27RCSL
JLCPCB Part #
C1573680
Description
1.27Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance