RER65FR220PC02
MFR.Part #
RER65FR220PC02
JLCPCB Part #
C1571195
Description
10W 220mΩ Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance