RER65FR105RCSL
MFR.Part #
RER65FR105RCSL
JLCPCB Part #
C1570974
Description
105mΩ 10W Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance