Y17451K36070Q0L
MFR.Part #
Y17451K36070Q0L
JLCPCB Part #
C4283126
Package
SMD,6x3.2mm
Description
-55℃~+175℃ 1.3607kΩ 250mW ±0.02% ±0.2ppm/℃ SMD,6x3.2mm Chip Resistor - Surface Mount