Y07935K37700T0L
MFR.Part #
Y07935K37700T0L
JLCPCB Part #
C1473441
Description
-55℃~+125℃ 5.377kΩ 600mW ±0.01% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors