AHP50AJB-0R43
MFR.Part #
AHP50AJB-0R43
JLCPCB Part #
C1568752
Description
430mΩ 50W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS