RER65F68R1MCSL
MFR.Part #
RER65F68R1MCSL
JLCPCB Part #
C1570411
Description
10W 68.1Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance