ERL0527R400FKEA500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERL0527R400FKEA500
JLCPCB Part #
C3479471
Package
Plugin,D1.7xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 27.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors